ЛІТО – РАДІСНА ПОРА. Л. САВЧУК “ЛІТО, ЛІТЕЧКО”, “ХОДИТЬ ЧЕРВЕНЬ”. Б. ВОВК “ЛЮБЕ ЛІТЕЧКО”
Мета: вчити учнів правильно, свідомо й виразно читати; розвивати допитливість, інтерес до навколишнього світу; збагачувати активний словник учнів; виховувати любов до природи.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1. Мовленнєва розминка
1) Робота над скоромовкою.
Летів горобець через безверхий хлівець.
Ніс четверик гороху без червотоку,
Без червоточини, без прачервоточинки.
2) Робота над чистомовкою.
Це-це-це – чисте озерце.
Да-да-да – в озері вода.
Сі-сі-сі – в річці
Ро-ро-ро – дай мені відро.
2. Читання текстів А. М’ястківського “Кому світить сонечко?”, Г. Маніва “Сонечкова донечка”, Л. Новікова “Котики”
III. РОБОТА ЗА “ПІСЛЯБУКВАРЕМ” (с. 105-107)
1. Опрацювання віршів Л. Савчук “Літо, літечко”, “ходить червень”
1) Читання вірша “Літо, літечко”.
– Яку пору року ви вважаєте найрадіснішою? Чому?
– Коли починається літо? Що свідчить про прихід літа? Прочитайте прикмети літа.
2) Читання вірша “Ходить червень”.
– Що зробив червень? Назвіть слова-дії предметів у тій послідовності, як розгорталися події.
3) Робота в парах.
– Поставте запитання один одному за цим “ланцюжком” дієслів.
– Червень літо починає, а який місяць його закінчує?
Фізкультхвилинка
2. Опрацювання сторінки “Читай і збагачуй свої знання і вміння”. Читання оповідання Б. Бовка “Любе літечко” (с. 107)
1) Самостійне читання оповідання учнями.
– Між ким відбувалася розмова?
2) Вибіркове читання.
– Прочитайте, якими словами починається кожне звертання до літа.
– Прочитайте, якими словами починається кожна відповідь літа.
– Що можна сказати про літо? Виберіть потрібне слово: щедре, добре, лагідне.
– Якими словами закінчується кожна відповідь?
– Що за цими словами можна сказати про літо?
3) Робота в парах. Читання оповідання за особами.
– Яку картину можна намалювати до твору?
3. Опрацювання сторінки “Читай і світ пізнавай” (с. 108)
1) Читання слів у стовпчиках.
– Швидко читайте, правильно вимовляйте!
– Читання односкладових, двоскладових слів.
– Читання слів з наголосом на першому складі.
– Читання “ланцюжком”.
– Читання стовпчиків слів кілька разів, щоразу швидше і швидше.
– Читання слів-родичів.
2) Робота в групах.
– Пригадайте за змістом твору “Любе літечко”, що дарує літо кожного місяця. Поєднайте стрілочками назву місяця з його подарунками.
3) Робота над загадкою І. Січовика.
– Які слова допомогли відгадати загадку? Прочитайте.
– Складіть свою загадку про літо.
IV. ПІДСУМОК УРОКУ
– Якій порі року присвячені прочитані твори?
– Опишіть свою улюблену пору року.
Related posts:
- ЗА ДОБРО ДОБРОМ ПЛАТЯТЬ. П. ВЛОДЕК “ЯК ГУКНЕШ, ТАК І ВІДГУКНЕТЬСЯ”. Л. САВЧУК “КВОЧКА” Мета: продовжити роботу над розвитком читацьких навичок учнів; розвивати пам’ять, мовлення, мислення; виховувати культуру поведінки. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Мовленнєва розминка 1) Робота над скоромовкою. Ходить квочка коло кілочка, водить діток коло квіток. 2) Робота над чистомовкою. Жу-жу-жу – я з Оленкою дружу. Іж-іж-іж – пиріжок на всіх розріж. […]...
- Народний календар: Червень Червень у народному календарі починався із древнього обряду, язичеського походження, хрещення зозулі, дякували весні, зустрічали літо, піддобрювали природу на добрий урожай. Червень – місяць росту всього рослинного миру. Велике значення має день сонцестояння, коли день сонячний досягає свого піка й потім іде на спад Місяць червень славний ростом. Цвітуть сади, луги зеленіють травою, у полях […]...
- УСМІХНИСЯ ВСІМ НАВКОЛО. Л. САВЧУК “ЗДРАСТУЙТЕ”. Б. БІРЮКОВ “ДОБРІ СЛОВА”. В. СУХОМЛИНСЬКИЙ “СІДАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА” Мета: продовжити роботу над удосконаленням читацьких навичок учнів; вчити аналізувати зміст творів, характеризувати вчинки літературних героїв; розвивати мовлення; виховувати ввічливість. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Мовленнєва розминка 1) Робота над скоромовкою. Гава прогавила гавеня. 2) Робота над чистомовкою. Чечір-вечір, чечір-вечір. Хтось воркує біля печі. Чорні лапи, вуса, ротик, Чечір-вечір, чорний […]...
- НАДІЙШЛА ВЕСНА ПРЕКРАСНА. Л. САВЧУК “ПРИНЕСЛИ ВЕСНУ ЛЕЛЕКИ”. А. КОСТЕЦЬКИЙ “ПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕСНА” Мета: вчити учнів правильно й виразно читати вірші; розвивати допитливість, інтерес до навколишнього світу; збагачувати активний словник учнів; виховувати любов до природи. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Мовленнєва розминка Робота над чистомовкою Ма-ма-ма – минула вже зима. Оз-оз-оз – утіка від нас мороз. На-на-на – надійшла весна. Ки-ки-ки – дзюркотять […]...
- Твір на тему “Моя улюблена пора року – літо” Коли мені в школі задали написати твір про мою улюблену пору пору, я вагався недовго. Так, мені подобається золота осінь, білосніжна зима. Я також люблю весну, коли навколо буяє зелень та квітують дерева. Але моя найулюбленіша пора року – це літо! Особливо я люблю прихід літа. Це пора, коли спека та задуха ще не владарюють […]...
- Моя улюблена пора року – XІІ варіант 6 клас XII варіант Прийшло довгоочікуване літо-літечко… Дні стали довшими, а ночі короткі і теплі. За літній день можна стільки встигнути! А головне – влітку канікули. Не треба ходити до школи, можна довше спати вранці, почитати цікаву книгу, пограти у футбол. А ще влітку обов’язково кудись їдеш: до табору відпочинку, до родичів у село, на […]...
- УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ. ЛІТО КРАСНЕ ЗУСТРІЧАЙМО Мета: вдосконалювати навички свідомого виразного читання; викликати у дітей почуття зачарування красою рідної природи; поглибити їх знання про літо; прищеплювати учням любов до поетичного слова; виробляти розуміння і почуття його краси; виховувати спостережливість, любов до природи; сприяти розвитку образного мислення й мовлення. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. МОВЛЕННЄВА РОЗМИНКА 1. Робота над чистомовкою Ічка-ічка-ічка: […]...
- Літо – улюблена пора року нашої сім’ї Літо – улюблена пора року нашої сім’ї. Ми навіть зауважуємо принадності літа. Як прекрасні маленькі деньки! А теплий, ніжний вітерець?! А високі, стрункі дерева?! Улітку до нас приїжджають із міста дядько Сережа, тітка Таня й мої двоюрідні брати: Максим і Антон. Ми заздалегідь обговорюємо план літніх заходів і починаємо активно готуватися до його реалізації От […]...
- СКРИНЬКА ПІСЕНЬ-ІГОР. ХОДИТЬ ГАРБУЗ ПО ГОРОДУ (НАРОДНА ПІСНЯ-ГРА) І семестр З НАРОДНОГО ДЖЕРЕЛА НАРОДНІ ДИТЯЧІ ПІСНІ ТА МАЛІ ЖАНРИ Урок 8. СКРИНЬКА ПІСЕНЬ-ІГОР. ХОДИТЬ ГАРБУЗ ПО ГОРОДУ (НАРОДНА ПІСНЯ-ГРА) Мета: удосконалювати навички виразного читання віршованих творів, читання за особами; розвивати пам’ять, увагу; виховувати любов до художнього слова. II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ Робота в групах Учні розповідають одне одному слова пісні-гри “Подоляночка”. III. ВПРАВИ […]...
- КАНІКУЛИ! КАНІКУЛИ! БАЙДИКУВАТИ НІКОЛИ! А. КОСТЕЦЬКИЙ “КАНІКУЛИ” Мета: вдосконалювати навички правильного, виразного читання; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати усне мовлення, спостережливість, вміння зв’язно відповідати на запитання; виховувати бережливе ставлення до природи. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Мовленнєва розминка 1) Робота над скоромовкою. Дзижчить над жимолостю жук. Важкенький на жуку кожух. 2) Робота над чистомовкою. Рі-рі-рі – що […]...
- “Я ЛЮБЛЮ ХОДИТЬ ВДВОЕМ…” – О друзьях хороших и верных Літературне читання 2 клас – И. Н. Лапшина – 2012 О друзьях хороших и верных “Я ЛЮБЛЮ ХОДИТЬ ВДВОЕМ…” Я люблю ходить вдвоем В поле, в лес, на водоем, Я люблю пускаться в путь Не один, а с кем-нибудь. Я люблю крячать: ” Гляди! Посмотри! Постой-ка! Видишь, речка впереди! Лодок, лодок сколько!..” И с обрыва, […]...
- ХОДИТЬ ГАРБУЗ ПО ГОРОДУ – Скринька пісень-ігор Літературне читання 2 клас – Віра Науменко З НАРОДНОГО ДЖЕРЕЛА НАРОДНІ ДИТЯЧІ ПІСНІ ТА МАЛІ ЖАНРИ Скринька пісень-ігор ХОДИТЬ ГАРБУЗ ПО ГОРОДУ Ходить гарбуз по городу, Питається свого роду: – Ой, чи живі, чи здорові Всі родичі гарбузові? Обізвалась жовта диня, Гарбузова господиня: – Іще живі, ще здорові Всі родичі гарбузові! Обізвались огірочки, Гарбузові сини […]...
- Де сховалося літо? Де сховалося літо? Закінчилося літо так само непомітно, як і почалося. Закружляли вихором у повітрі яскраві листочки. Дерева закивали голим віттям, дякуючи сонечку за літнє та осіннє тепло і ласку. Якось вранці Надійка встала з ліжка, визирнула у віконечко, а там уже сніжинки повільно опускаються на землю. “Куди ж поділося літо? Куди?” – гадала дівчинка. […]...
- Твір про літо, твір-опис літа в художньому стилі Літо – найтепліша пора року. Довгі сонячні дні змінюють короткі теплі ночі. Погода надворі найчастіше ясна, над головою розкидається безкрає синє небо. Дерева стоять пишно вбрані в яскраві зелені шати. Попід ними повсюди густо росте травиця, усіяна барвистими вогниками літніх квітів – маків, дзвоників, конюшини, пижма, ромашки, календули… А над ними порхають метелики та гудять […]...
- Твір на тему: Де сховалося літо? Закінчилося літо так само непомітно, як і почалося. Закружляли вихором у повітрі яскраві листочки. Дерева закивали голим віттям, дякуючи сонечку за літнє та осіннє тепло і ласку. Якось вранці Надійка встала з ліжка, визирнула у віконечко, а там уже сніжинки повільно опускаються на землю. “Куди ж поділося літо? Куди?” – гадала дівчинка. Вона швиденько одяглася […]...
- Де сховалося літо? Український твір-оповідання Закінчилося літо так же непомітно, як і почалося. Закружляли вихором у повітрі яскраві листочки. Дерева закивали голим віттям, дякуючи сонечку за літнє та осіннє тепло і ласку. Якось вранці Надійка встала з ліжка, визирнула у віконечко, а там уже сніжинки повільно опускаються на землю. “Куди ж поділося літо? Куди?” – гадала дівчинка. Вона швиденько одяглася […]...
- “ЛІТО ПАХНЕ СУНИЧКАМИ”. ДІАЛОГ. ПЛАТОН ВОРОНЬКО “СУНИЧКА-СЕСТРИЧКА” II семестр З ЛІТЕРАТУРНОЇ СКАРБНИЦІ (продовження) ПОЕТИЧНА ЗБІРКА 4 Урок 71. “ЛІТО ПАХНЕ СУНИЧКАМИ”. ДІАЛОГ. ПЛАТОН ВОРОНЬКО “СУНИЧКА-СЕСТРИЧКА” Мета: вчити учнів читати діалоги, інтонувати речення, аналізувати прочитане; розвивати вміння читати за розділовими знаками, виховувати любов до художнього слова. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. МОВЛЕННЄВА РОЗМИНКА 1. Робота над чистомовкою Чок-чок-чок – ось червоний бурячок. […]...
- “Бабине літо” Наприкінці серпня або у вересні погода зазвичай псується. Стає холодно, йде дощ, задуває вітер. А потім знову повертаються погожі днини, стає тепло. Пригріває сонечко. Це означає, що настає бабине літо. Я кожного разу радію йому від душі, хоч знаю, що воно приходить ненадовго. Як приємно зняти теплі речі: куртки, светри, кофти, товстючі джинси! Як добре […]...
- Твір на тему: “Бабине літо” Наприкінці серпня або у вересні погода зазвичай псується. Стає холодно, йде дощ, задуває вітер. А потім знову повертаються погожі днини, стає тепло. Пригріває сонечко. Це означає, що настає бабине літо. Я кожного разу радію йому від душі, хоч знаю, що воно приходить ненадовго. Як приємно зняти теплі речі: куртки, светри, кофти, товстючі джинси! Як добре […]...
- СМІХ І ГАМ ДЗВЕНИТЬ ДОВКОЛА, ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ ШКОЛА. Л. КОМПАНІЄЦЬ “ОТАК У НАС – ЩОДНЯ” Мета: розвивати навички правильного, усвідомленого читання, вміння працювати над текстом; виховувати почуття гумору, інтерес до читання. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Мовленнєва розминка 1) Робота над скоромовкою. Вередували вереднички, Що не зварили вареничків. Не вередуйте, вередниченьки, Ось поваряться варениченьки. 2) Робота над чистомовкою. Ола-ола-ола – відчиняє двері школа. Ола-ола-ола – […]...
- ДЕ ЖИВЕ ХМАРА? О. КРОТЮК “НАША ХМАРА”. В. ФЕДОРЕНКО “ЖАЛІСЛИВА ХМАРА” Мета: формувати в учнів уміння правильно і свідомо читати текст; удосконалювати техніку читання; розвивати мовлення, мислення, фантазію учнів; збагачувати словниковий запас; виховувати інтерес до художнього слова. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Мовленнєва розминка 1) Робота над скоромовкою. Бабин біб розцвів у дощ, буде бабі біб у борщ. 2) Робота над […]...
- СОНЕЧКО. А. М’ЯСТКІВСЬКИй “КОМУ СВІТИТЬ СОНЕЧКО?”. Г. МАНІВ “СОНЕЧКОВА ДОНЕЧКА”. Л. НОВІКОВА “КОТИКИ” Мета: вдосконалювати навички виразного читання; вчити учнів ставити питання до тексту; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до природи. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Мовленнєва розминка 1) Робота над скоромовкою. Сіло сонце на сосну, Сонно мовило: “Засну”. 2) Інтонування речення. Ми у мами донечки, Як у небі сонечки. – Прочитайте, ніби […]...
- Було літо, було літо – чумацькі пісні Було літо, було літо, Та й стала зима… Як не було пригодоньки, Гей, гей, та й досі нема. Була ж йому пригодонька, З Криму ідучи, В чистім полю край дороги, Гей, гей, воли пасучи. Заслаб чумак-чумаченько, Заслаб та й лежить, Ніхто ж його не спитає, Гей, гей, що в його болить. Болять руки, болять ноги, […]...
- Минають дні, минає літо – крилаті вирази Минають дні, минає літо Слова з поеми Т. Г. Шевченка “Сліпий” (1845): Минають дні, минає літо, Настала осінь, шелестить Пожовкле листя… Схожі рядки є також у поезії Т. Г. Шевченка “Минають дні, минають ночі” (1845). Керуй на озеро спокою Свої шукання молоді; Все, що зосталось за тобою,- Лиш слід весельця на воді. Минають дні, минає […]...
- Моя улюблена пора року – IX варіант 6 клас IX Варіант Мені подобається осінь. Але не пізня, коли темно і холодно. Я люблю так звану золоту осінь, “бабине літо”. Вже нема літньої спеки, але ще тепло і вдень, і ввечері. Ясне, високе, синє небо. Яскраве жовте, багряне, червоне листя на деревах, кущах і під ногами. Ідеш по килиму з листя, воно загадково […]...
- Літо в Україні Літо в Україні. За народним календарем починається 21 червня. Влітку дні найдовші, а ночі найкоротші. Часто в Україні випадають густі роси, покриваючи землю і рослинність. Часто надходять бурі із зливами і громами. Інколи випадає град, вибиваючи збіжжя в полі, обламуючи дерева, тим самим наносячи великої шкоди. Влітку на Україні по городах, полях і в лісі […]...
- Твір на тему: Літо в Україні Літо в Україні. За народним календарем починається 21 червня. Влітку дні найдовші, а ночі найкоротші. Часто в Україні випадають густі роси, покриваючи землю і рослинність. Часто надходять бурі із зливами і громами. Інколи випадає град, вибиваючи збіжжя в полі, обламуючи дерева, тим самим наносячи великої шкоди. Влітку на Україні по городах, полях і в лісі […]...
- Твір-опис на тему: “Літо в селі” Твір-опис на тему: “Літо в селі” Літо не на дачі, а в селі. Якщо міській дитині доведется провести літо в селі, воно йому надовго запам’ятається. Те, що сільським хлопцям звично, йому в дивину. Діти гуляють на вулиці з ранку до вечора. Те на річку біжать, то в ліс, то в поле. Те ягоди збирають, то […]...
- Вже Різдво прийшло до хати, всім пора колядувати! Позакласне читання Матеріал уроку. Віншування “Я маленький хлопчик”. Мета. Розширювати знання учнів про звичаї нашого народу, зокрема про посівання, віншування. Викликати інтерес до різдвяних свят, бажання брати участь у підготовці до свят. Вчити чітко вимовляти слова, правильно наголошувати. Виховувати любов до усної народної творчості, до свого народу, до України. Прищеплювати бажання дарувати радість іншим. Обладнання. Кольорові малюнки […]...
- “Як я провів літо” Кожен учень і школяр чекає на літо не тільки тому, що це найтепліша пора року, коли можна проводити багато часу на вулиці і спілкуватися з друзями. Літо видається прекрасним часом також і тому, що молоді люди, на відміну від дорослих, влітку представлені самі собі і можуть займатися чим завгодно з того, що вони хочуть. Думається, […]...
- КВІТАМИ БАРВИСТИМИ ЛУГ ЦВІТЕ. А. ГРИГОРУК “ЧАРІВНИЙ ЛІХТАРИК”. А. КАМІНЧУК “БАБУСИНІ КВІТИ” Мета: вдосконалювати навички виразного читання; вчити учнів ставити питання до тексту; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до природи. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Мовленнєва розминка 1) Робота над скоромовкою. Бубоніла діду баба: – “Ти не дмухай на кульбабу, Бо з кульбаби полетять сто маленьких кульбабенят”. 2) Робота над чистомовкою. Елик-елик-елик […]...
- Твір-роздум на тему “Літо” Я дуже люблю літню пору. Це доба канікул, і у мене багато вільного часу. Але я люблю літо не тільки за цю свободу. Літо – це чудова пора теплої погоди. Влітку не потрібно кожного разу тепло вдягатися перед тим, як виходити на вулицю. Досить взути “шльопанці” – і вперед! Можна гуляти на свіжому повітрі цілий […]...
- “Літо на дачі” Твір на тему: “Літо на дачі” Літо не в селі, а на дачі Звичайно, моя улюблена пора року – це літо. Літо для мене – це пора дач. У нас немає села, тому по вихідним ми з батьками відпочиваємо на дачі. Так щосуботи й неділю доводиться проводити за збиранням своєї ділянки, допомагаючи батькам. Це буває […]...
- Твір на тему: “Як я провів літо” Кожен учень і школяр чекає на літо не тільки тому, що це найтепліша пора року, коли можна проводити багато часу на вулиці і спілкуватися з друзями. Літо видається прекрасним часом також і тому, що молоді люди, на відміну від дорослих, влітку представлені самі собі і можуть займатися чим завгодно з того, що вони хочуть. Думається, […]...
- ЛІТНІ ДИВА. ВАДИМ СКОМАРОВСЬКИЙ “КОЗУБОК-КОЛОБОК” II семестр З ЛІТЕРАТУРНОЇ СКАРБНИЦІ (продовження) ПОЕТИЧНА ЗБІРКА 4 Урок 82. ЛІТНІ ДИВА. ВАДИМ СКОМАРОВСЬКИЙ “КОЗУБОК-КОЛОБОК” Мета: вдосконалювати навички виразного читання, вмілого використання інтонацій у мовленні; розвивати художнє сприймання явищ природи, творчу уяву; виховувати любов до прекрасного. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. МОВЛЕННЄВА РОЗМИНКА 1. Вправи для розвитку артикуляції дихання – Повний вдих і […]...
- Твір на тему: “Літо на дачі” Твір на тему: “Літо на дачі” Літо не в селі, а на дачі Звичайно, моя улюблена пора року – це літо. Літо для мене – це пора дач. У нас немає села, тому по вихідним ми з батьками відпочиваємо на дачі. Так щосуботи й неділю доводиться проводити за збиранням своєї ділянки, допомагаючи батькам. Це буває […]...
- Моя улюблена пора року – XІ варіант 6 клас XI Варіант Доволі важко сказати, яка пора року найкраща. Що ж до мене, я завжди з нетерпінням чекаю на літо. Влітку дні найдовші, а ночі найкоротші. По городах, полях і в лісі багато всяких квіток. Синіють ніжні Келишки лісових дзвіночків, червоніють ажурні лісові гвоздички, запаморочливо пахне дозріваюча малина. Безліч метеликів й інших комах […]...
- Твори про літо Твір на тему “Літо – найкраща пора року” Найтепліша та найблагодатніша пора року – це, звичайно ж, літо. Влітку вся природа живе на повну силу. Зеленіють дерева, на них зріють соковиті плоди. Цвітуть квіти на клумбах, у полях та на луках. Тварини та птахи трудяться, добуваючи їжу. Вони якраз влітку вигодовують своїх дитинчат. Ніхто не […]...
- Як я провела літо Літні канікули – Це завжди приємно. Закінчилися уроки, позаду залишилися дзвінки, перерви, а попереду – щось дуже хороше. Разом з сестрою я з задоволенням доглядаю за нашими овочами. Ми поливаємо, прополюємо нашу зелену грядку, де ростуть редис, щавель, кріп, петрушка. І нам приємно, коли мама за обідом каже: “Ах, який смачний салат з ваших овочів! […]...
- ДЛЯ МАЛЯТ ПРО ЗВІРЯТ. П. РЕБРО “КЛАДОЧКА-ЗАГАДОЧКА”. Г. МАЗУР “ВИГАДЛИВЕ СЛОНЕНЯ” Мета: вдосконалювати навички правильного, виразного читання; розвивати мовлення, пам’ять, фантазію учнів; виховувати любов до тварин. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Мовленнєва розминка 1) Робота над скоромовкою. На лозі – оса, а в лозі – коза. 2) Робота над чистомовкою. На-на-на – бачу сірого слона. Но-но-но – довгий хобот у нього. […]...